Probeast.cz

Jakou masážní hlavici zvolit?

Nevíte si rady jaký nástavec zvolit pro co nejefektivnější masáž? V dnešním článku si popíšeme využití jednotlivých masážních hlavic pro co nejlepší uvolnění svalů.

Každá hlavice má téměř vždy jiné využití, proto je důležité si před aplikováním přečíst využití jednotlivých hlavic. Vše najdete v našem návodu k použití, který dostanete ke každé objednávce.

Začneme tedy s kruhovým pěnovým nástavcem.

Kulatá hlavice

Je navržen k regeneraci svalů velké i střední skupiny a je to celkově nejuniverzálnější masážní hlavice. Používá se převážně pro velké svalové partie jako hamstringy, prsní svaly nebo kvadricepsy. Pro začátečníka je tato hlavice skvělou volbou.

Nástavec ADZE

Tento nástavec se používá převážně pro bolestivé místa v oblasti zad. Skvěle zacílí a uvolní bolavé svaly. Nejlepší využití tohoto masážního nástavce je v oblasti beder.

Masážní pistole nástavec Adze

Dvouhlavý nástavec

Hledáte způsob, jak uvolnit zádové svalstvo? Dvouhlavý nástavec je t pravé ořechové. Perfektně zacílí svaly kolem páteře aniž by se dostal do kontaktu s páteří. Ano, tato hlavice se používá pouze na zádové svaly a krční svalstvo.

Nástavec tvaru kulky

Jedná se o nástavec pro pokročilé, který skvěle promasíruje konkrétní body v těle. Používá se především na menší svalové partie a bolestivá místa. Pomocí této hlavice se dostanete na velmi obtížná místa. Nedoporučujeme masírovat bolestivá místa déle, než 15 vteřin.

Plochý nástavec

Plochá hlavice je jedna z nejlepších možností pro vaše svaly. Skvěle si poradí s menšími i většími svalovými partiemi. Používá se především proto, že plochá hlavice má vlastnost hluboké masáže, která naprosto uvolní sval. Skvělý pomocník pro vaše ramena!

Zlatý prst

Nástavec, který nahrazuje pst a slouží převážně k bolestivým oblastem a oblastem, kam se s ostatními nástavci člověk těžko dostává. Používá se především na trapézové svaly.

Necitlivá a nebolestivá místa můžete masírovat minimálně 30 vteřin na jednom svalovém bodě. Tím tak dojde k uvolnění svalů. Doporučujeme bolestivá nebo citlivá místa masírovat maximálně 15 vteřin. Delší masáž těchto míst může mít za následek vznik modřin nebo otok svalů. Modřiny se mohou objevit i případě masáže nebolestivých míst. V takovém případě doporučujeme nechat svaly v klidu a nemasírovat.

Každý sval v těle je důležitý a proto je potřeba mu dodat jedinečnou péči. Nyní už víte, jak na to.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články