Probeast.cz

KDO JSME?

7. května 2020

Jak vznikl nápad na značku Probeast

Smazáno:

Cvičení je pro nás životní styl, stejně jako pro spoustu z vás. Doba krize zavřela fitness centra, ale otevřela jiné možnosti a jednou z nich je domácí cvičení. Tak vznikl nápad na inovativní fitness produkty. Usnadnit domácí trénink, zvýšit efektivitu a ušetřit prostor a peníze.

7. května 2020

Kdo stojí za tímto projektem

Zdravím tě! Jmenuji se Tomáš Wilms a jsem zakladatel značky Probeast. Momentálně se náš tým rozrůstá a intenzivně pracujeme na rozvinutí značky. Věříme, že jít příkladem je ta nejlepší cesta jak ukázat, že naše zkušenosti, technologie, které vytváříme mají smysl.

Proč nakoupit zrovna u nás?

Odpověď je více, než jednoduchá. Nabízíme širokou škálu inovativních produktů, které jsou na trhu těžko k dostání. Zároveň jsme Česká značka a svým zákazníkům se snažíme dát maximum.

Vize projektu Probeast.cz

Věříme, že kvalita života úzce souvisí s pohybem. Ať už jste elitní sportovec, fitness nadšenec nebo hledáte zdravější životní styl. Způsob vašeho pohybu určuje způsob vašeho života. Naší vizí v tomto ohledu je dopřát vám co nejlepší technologie pro zdravější a výkonnější trénink. Zefektivnit domácí trénink a podpořit vás v tom, co milujete. Zároveň pomáhat elitním sportovcům v tom, aby své výkony zlepšovali.