Probeast.cz

NÁŠ PŘÍBĚH

Jak vznikla značka Probeast?

Stejně jako u většiny z vás je pohyb a cvičení naším životním stylem. Doba, kdy nastal lockdown, který uzavřel veškerá fitness centra v nás vyvolal nápad převést fitko domů. Zároveň se s tím pojí věci kolem, jako regenerace těla atd. Rozhodli jsme se vytvořit něco, co dává smysl a fitness nadšenci to ocení.

Kdo stojí za značkou Probeast?

Náš tým se každou chvíli rozrůstá a  jako tým se snažíme aktivně pracovat na naší vizi, dodávat kvalitní produkty a také předávat různé rady a tipy ke cvičení na našem Instagramu. Momentálně náš tým tvoří 5 lidí, kteří usilovně pracují na zlepšení a růstu naší značky. Zároveň se jako tým snažíme o co nejlepší zákaznický servis, proto si můžete všimnout, že na dotazy odpovídáme do 1 až 2 hodin.

Tomáš Wilms, zakladatel značky Probeast.cz

Ivan Buchinger, MMA šampion v organizaci Oktagon

Naše spolupráce

Snažíme se také úřadovat v mnoho dalších sportech a podporovat vycházející a současné hvězdy například MMA a fotbalu, pro které je fyzická námaha a správná regenerace nezbytnou součástí úspěchu. Proto se snažíme pomáhat a řešit tyto věci pomocí našich produktů. Navázali jsme spolupráce například s Ivanem Buchingerem, Milanem Ďatělinkou nebo také s Michalem Sadílkem.

Ivan Buchinger, MMA šampion v organizaci Oktagon

Jaký je náš cíl?

Naším cílem je primárně vytvořit komunitu lidí, kteří převzali koncept zdravého životního stylu za své a tím inspirovat druhé k pohybu. Naším základním stavebním kamenem jsou kvalitní a užitečné produkty, které se stanou součástí vašeho aktivního života a které si zkrátka zamilujete.

Jiří Vacek, velmi uznávaný fitness trenér a mentor

  @probeast Instagram