LETNÍ 20% SLEVA S KÓDEM: LÉTO20

Doprava

ČESKÁ REPUBLIKA 

AKTUÁLNĚ POŠTOVNÉ ZDARMA PRO ČESKOU REPUBLIKU PŘI OBJEDNÁVCE NAD 900 Kč

  

Česká Pošta balíček do ruky - Cena 99 Kč. Česká Pošta doručí zásilku kurýrem na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail. Doba doručení jsou 1-2 pracovní dny
 
Česká Pošta BALÍKOVNA  - Cena 69 Kč. Česká Pošta doručí balíček na nejbližší poštu zvolené adresy. O celém procesu budete informováni přes e-mail. Doba doručení jsou 1-3 pracovní dny
 
Zásilkovna -  Cena 69 Kč. Zásilkovna doručí balík na Vámi zvolenou pobočku. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení jsou 1-3 pracovní dny.
 
PPL doručení na adresu - Cena 109 Kč. Společnost PPL doručí zásilku kurýrem na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail. Doba doručení jsou 1-2 pracovní dny. 
 

SLOVENSKO 

 
Zásilkovna -  Cena 4€. Zásilkovna doručí balík na Vámi zvolenou pobočku. O celém procesu budete informováni přes e-mail a sms. Doba doručení jsou 3-5 pracovních dní.
 
DPD doručení na adresu - Cena 5. Společnost PPL doručí zásilku kurýrem na Vámi zvolenou adresu. O celém procesu budete informováni přes e-mail. Doba doručení jsou 2-3 pracovní dny.